Fotografia i Videofilmowanie - Jacek Kolesiński

| O nas | Fotografia ślubna | Wideofilmowanie | Portrety | Dzieci | Reklama | Po godzinach | Kontakt |

 

Nasza firma zajmuje się fotografią, wideofilmowaniem, poligrafią, drukiem cyfrowym i solwentowym
oraz grafiką komputerową. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży. Naszymi priorytetami są
niezawodność, profejsjonalizm i jakość. Pracujemy na sprzęcie firmy Nikon i oprogramowaniu Adobe
(Bridge, Photoshop, Ilustrator, InDesign, Dreamweaver, Flash i inne).
Staramy się, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Współpracowaliśmy z Joanną Sapalską,
Jerzym Antkowiakiem, firmą Kruszwica i większością dużych firm w okolicach Wolsztyna.

Doświadczenie i nasze projekty mówią same za siebie.

Jacek Kolesiński

Jest założycielem i właścicielem firmy, w branży od 1996 roku. Zajmuje się fotografią, wideofilmowaniem, poligrafią i innymi.
Jest także głównym koordynatorem i organizatorem. Pracuje takźe jako nauczyciel z wieloletnim staźem w Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie. Oprócz tego od 2010 został wybrany na radnego powiatowego. W wolnym czasie zajmuje się fotografia przyrody, sztuką walki Ju Jitsu, organizacją spływów kajakowych oraz życiem rodzinnym.

Kontakt: 693 566 700

Wiesław Matysik

W firmie od 2000 roku, główny grafik komputerowy w firmie. Malarz, rzeźbiarz, sportowiec, człowiek o wielu zainteresowanich. Szeroko znany w okolicach Wolsztyna, głównie z realizacji malarskich i działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

Kontakt: biuro@foto-graf.pl

Dorota Kolesińska

W firmie od 2006 roku, zajmuję się głównie fotografią ślubną, portretową oraz dziecięcą oraz grafiką komputerową. Oprócz tego do jej obowiązków należy także druk cyfrowy. Czas wolny poświęca Względnie Formalnej Grupie Fotograficznej działającej na terenie Wolsztyna i okolic. Jest także studentką Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Edukacji w zakresie Sztuk Plastycznych.

Kontakt: 663 369 262

 

Jan Kolesiński

W firmie od 2008 roku, do jego obowiązków należy druk solwentowy, banery i inne realizacje. Oprócz tego zajmuje sie fotografią reportażową, wideofilmowaniem oraz montażem filmowm. Jest studentem Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Edukacji Medialnej i Informatycznej. Interesuje się realizacją dźwiękową i programowaniem.

Kontakt: biuro@foto-graf.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Studio Grafiki Komputerowej i Fotografii - Jacek Kolesiński tel. 693 566 700 - Hotel Pałac Wolsztyn - www.foto-graf.pl - biuro@foto-graf.pl